18:00 | 5.04.2017 | ნანახია [] - ჯერ
დინამო (თბილისი) - ჩიხურა (საჩხერე) LIVE
ეროვნული ლიგის მეხუთე ტურის ცენტრალურ მატჩში თბილისის "დინამო" საჩხერის "ჩიხურას" მასპინძლობს. იხილეთ შეხვედრის პირდაპირი რეპორტაჟი "დინამო არენადან", რომელსაც ეროვნული ლიგა (erovnuliliga.ge) YOUTUBE არხის მეშვეობით აწამოებს:
შემადგენლობები
"დინამო": 1. სერგი ლიტოვჩენკო, 2. ბოგდან მიშენკო, 3. ლაშა თოთაძე, 4. ლუკა ლოჩოშვილი, 6. ბაქარ ქარდავა, 8. ბაჩანა არაბული, 9. ბექა მიქელთაძე, 11. საბა ლობჟანიძე, 13. ოთარ კიტეიშვილი C, 20. ლაშა სალუქვაძე , 22. გიორგი ჩაკვეტაძე
სათადარიგო: 21. გიორგი ბეგაშვილი, 10. გიორგი პაპუნაშვილი, 16. გიორგი თევზაძე, 23. გიორგი ზარია, 27. გიორგი კუცია, 32. ნიკა ნინუა, 37. ლუკა ქაფიანიძე
მთავარი მწვრთნელი: კახაბერ კაჭარავა
"ჩიხურა": 30. დინო ჰამზიჩი, 5. ბაქარ მირცხულავა, 7. გიორგი განუგრავა, 8. ლევან გეგეჭკორი, 9. გიორგი გაბედავა, 19. ლევან კაკუბავა, 24. ლაშა ჩიკვაიძე, 29. ზაზა ჭელიძე, 37. შოთა კაშია C, 39. თორნიკე გორგიაშვილი, 99. ნიკოლოზ გელაშვილი
სათადარიგო: 1. კონსტანტინე სეფიაშვილი, 10. მიშიკო სარდალიშვილი, 15. გიორგი კორიფაძე, 18. დიმიტრი ტატანაშვილი, 21. გიორგი ივანიშვილი, 27. დენის დობროვოლსკი, 92. ბესო დეკანოიძე